Strona główna  Szukaj  Szukaj części
marka
model
cena od doZarządzaj swoim ogłoszeniem
Od teraz każde ogłoszenie, dotyczące pojazdów, dodane do serwisu może być przez Państwa edytowane i usuwane. Dotyczy to zarówno tekstu jak i zdjęć.
 
"Przypominacz" przeniesiony
Link aktywujący usługę "Przypominacz" został przeniesiony. Teraz znajdziecie go Państwo na stronie, która pojawia się po kliknięciu w link aktywujący ogłoszenie.
[więcej »]
 
Możliwość ukrycia adresu e-mail
Oddajemy do Państwa dsypozycji funkcję która pozwala na ukrycie adresu e-mail w ogłoszeniu. Znajduje się ona w formularzu dodawania ogłoszenia tuż pod polem z adresem e-mail.
 Usługa PRZYPOMINACZ


     "Motomania.pl" stawia sobie za cel dostarczać Państwu darmowe usługi o jak najwyższej jakości. Do świadczenia usługi, którą chcemy Państwu przedstawić, koniecznie jest podanie poprawnego i aktualnego adresu e-mail podczas dodawania ogłoszenia.

     Na początku należy aktywować nowe ogłoszenie. Jak tego dokonać dowiedzą się Państwo z wiadomości przesłanej na podany adres e-mail. Po aktywacji ogłoszenia, na stronie potwierdzającej pomyślny przebieg tego procesu, zostanie wyświetlony link za pomocą którego będzie można włączyć usługę "Przypominacz".

Jeśli usługa ta zostanie włączona, to na 7 dni przed zakończeniem emisji Państwa ogłoszenia wyślemy na ten sam adres e-mail kolejną wiadomość. Tym razem zawierającą link do przedłużenia wyświetlania Państwa ogłoszenia na okres kolejnych 30 dni.

     Nowa usługa będzie "pamiętać" za Państwa kiedy ogłoszenie traci swoją ważność, poinformuje o tym tydzień wcześniej oraz da możliwość przedłużenia czasu emisji ogłoszenia na kolejny okres.

| Motogiełda | Autogiełda | Samochody używane | Auto giełda samochodowa | Bezpłatne ogłoszenia samochodowe | Ogłoszenia motoryzacyjne |

© 2005-2018